Palandöken OSGB Erzurum olarak, İlk prensibimiz, etik kurallar çerçevesinde vizyon ve misyonumuzla, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak çalışanlarımızın yanında olmaktır.
Diğer prensiplerimiz ise aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır.
•Uygun işe uygun nitelikli kişiler seçmek ve görevlendirmek,
•Takım çalışmasının gücüne inanarak çalışmalarımızı yürütmek ve biz anlayışı ile kararlarımızı almak,
•Tüm şirket çalışanlarımıza kabiliyetlerini kullanabilecekleri ve verimliliklerini artırabilecekleri bir çalışma ortamı sağlamak.
•Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren performans sistemleri uygulamaktır.
    Günümüzün hızla değişen ve gelişen rekabetçi pazar koşullarında Palandöken OSGB Erzurum olarak hizmet verdiğimiz tüm şirketlerimizin memnuniyetini artarak devamı ve kendi kalitemizi her adımda bir üst basamağa çıkarabilmek için, son derece açık bir organizasyon yapısı ile ilerliyoruz.
   Şirketimizin başarısı her bir çalışanımızın yaratıcılığına, fikirlerini özgür bir ortamda rahatça ifade edebilmelerine, işlerini severek yapmalarına ve performanslarına bağlıdır. Bu nedenle Performans yönetimine özel bir önem verilmektedir.
İşyeri Hekimleri, İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hemşireleri Palandöken OSGB’ye iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya info@osgbpalandoken.com e-posta adresine öz geçmişinizi gönderebilirsiniz.